פתרונות קונפרנסינג רבות מאפיינים - ברידג' טוק

שאלות נפוצות

להלן רשימה של שאלות נפוצות למכלול השירותים אותם אנו מספקים. הרשימה מחולקת על פי קבוצת מוצרים: ועידות קוליות, ועידות וידאו וועידות אינטרנט. במידה ויש לכם שאלה לאחד ממומחי שיחות הועידה שלנו, אנא אל תהססו ליצור עמנו קשר.


ועידות קוליות

פשוט! צרו קשר עמנו, באמצעות טלפון,  או מלאו את טופס יצירת הקשר שלנו, ואחד ממתאמי הועידות יתקשר אליכם חזרה במהרה.
כן, אתם יכולים! פשוט, צרו קשר טופס יצירת קשר או שיחת טלפון ונשמח לאפשר לכם לנסות את היתרונות של שיחות הועידה הקוליות שלנו.

שרותי קוד שמור ניתן לפתוח בתוך 30 דקות.
חשבון חדר ועידה קבוע לוקח בדרך כלל פחות מ – 60 דקות.
שיחות העלית שלנו דורשות מעט יותר זמן, אבל יכולות להתבצע באותו היום.

לא! אנחנו לא מחייבים בדמי התחברות או דמי שימוש מינימליים לשיחות ועידה קוליות.

לא! אין כל צורך בתוכנה כלשהי, והחומרה היחידה לה תידרשו היא טלפון. יש באפשרותכם להתחבר לשירות שלנו דרך טלפון ביתי או משרדי, טלפון נייד, וכו'.

תלוי בצרכים שלכם והשימוש. ראו את דפי המוצרים שלנו או צרו קשר על מנת לדון בשירות היעיל והחסכוני ביותר עבורכם.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אחת מהחברות הבינלאומיות הגדולות והמצליחות בעולם בנושא ועידות וירטואליות. הגודל והיתרון הטכנולוגי מאפשר לנו להבטיח תעריפים טובים יותר מאשר חברות קטנות. הפעילות היעילה שלנו מאפשרת לנו להציע את הטוב משני העולמות, בכל מקום בעולם.


להיפך. לנו איכות השיחה הזמינה הטובה ביותר, עם צליל המשתווה לשיחת טלפון בין שני פרטים. הלקוחות שלנו אינם חווים כל הפרעה סטטית, הד או אובדן משתתפים.

הטכנולוגיה שלנו היא העדכנית ביותר וכוללת את אמצעי האבטחה האחרונים. לאבטחה נוספת בשיחות יש באפשרותך להשתמש בקוד שמור שלנו אשר מבטיח סיסמא ייחודית, חד פעמית לשימוש בזמן ובשעה מסוימת.

בעוד שהלקוחות שלנו נהנים מרמת איכות גבוהה ביותר, יש לך את האפשרות לחייג *0 בכל זמן ולהתחבר למוקדן בתוך שניות. בנוסף יש לך את האפשרות, בכל זמן, לדבר עם נציג תמיכה בינלאומי 24 שעות ביממה.

יותר משתצטרכו אי פעם. אנו מחזיקים בתואר שיא גינס לשיחת הועידה הגדולה ביותר עם 10,424 משתתפים! (יש לנו את היכולת לעבור מספר זה אם ברצונך לקבוע שיא חדש)

כן! אתם יכולים להוריד ולהקשיב לקובץ MP3 של השיחה או שניתן להזמין הקלטת השיחה על גבי CD לכל מקום בעולם. ההקלטה עוברת תהליך מיוחד של עיבוד על מנת להסיר כל רעש ברקע מההקלטה. (ייתכנו חיובים נוספים).

עם שירות הסטנדרטי שלנו, המארח יכול להשתיק את כל קווים, והמשתתפים יכולים להשתיק את הקווים שלהם עצמם.
עם שירות העלית שלנו אתה יכול לבקש את עזרת המוקדן, והוא ינהל את השיחה על פי צרכיך המיוחדים.

אחת לחודש, נשלחת חשבונית אלקטרונית בדואר אלקטרוני. (גירסא מודפסת יכולה להשלח במידת הצורך) תשלום יכול להתבצע על ידי המחאה, העברה בנקאית או כרטיס אשראי בתוך 30 יום.

ועידות וידאו

פשוט! צרו קשר עמנו, באמצעות טלפון או מלאו את טופס יצירת הקשר שלנו, ומומחה לשיחות הוידיאו יוליך אותכם לכל אורך התהליך.

חלק מהלקוחות שלנו מבצעים שיחה אחת בחודש, בעוד שאחרים מבצעים מאות שיחות בחודש, כל חודש. אנחנו לא מחייבים בדמי שימוש או דמי שימוש מינימליים, לא משנה כמה מעט או כמה הרבה אתם עושים שימוש בשירות.

התעריפים שלנו טובים מכיוון שהגודל והיתרון הטכנולוגי מאפשר לנו יעילות מירבית ומכיוון שהתשתית שלנו מסופקת על ידי חברה המובילה והגדולה בתחום זה, ובגלל נפח עיסקי גדול אנחנו יכולים להציע שרותים אילו המחירים אטרקטיביים..

האיכות שלנו אינה משתווה לדבר. התשתית שלנו מצוייה ברמה עליונה והציוד בו אנו משתמשים הינו העדכני ביותר. הלקוחות שלנו אינם חווים כל סטטיות, הד, תמונות מטושטשות או ניתוקי משתתפים.

הלקוחות שלנו מקבלים שירות לקוחות ברמות גבוהות ביותר, סביב השעון וסביב העולם. הצוות שלנו מוכשר מאוד חלקם עובדי חברה ותיקים, מה שמעיד על סטנדרטים גבוהים של סביבת העבודה התאגידית.

תלוי במספר גורמים, ביניהם סוג השירותים הנדרשים וסוג התשתית הקיימת. אתם יכולים להיות בטוחים שהמומחים שלנו ינסו להסדיר הכל במהירות וביעילות ככל האפשר. לתשובה מדוייקת יותר אנא צרו עמנו קשר טלפוני או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר.

אחת לחודש, נשלחת חשבונית אלקטרונית בדואר אלקטרוני. (גירסא מודפסת יכולה להשלח במידת הצורך) תשלום יכול להתבצע על ידי המחאה, העברה בנקאית או כרטיס אשראי בתוך 30 יום.

על מנת להזמין שיחת וידיאו, נא למלא את טופס יצירת קשר באתר או צור עמנו קשר טלפונית.

כן. כאשר אנו מגשרים מפגש אנחנו בודקים את החיבורים בין האתר שלכם והאתרים האחרים לפני המפגש. במקרה של בעיות אנחנו יכולים לפתור אותם לפני תחילת המפגש.

המומחים שלנו יוודאו שהכל עובד בסנכרון. למרות שאיננו יכולים להתחייב לגביי הציוד לשיחות הוידיאו שלהם שיהיה באותה איכות כמו הציוד שלנו, עד כמה שאפשר להתבסס על סטנדרטים אין סיבה שזה לא יעבוד.

ועידות אינטרנט

פשוט! צרו קשר עמנו, באמצעות טלפון או מלאו את טופס יצירת הקשר שלנו, ומומחה לשירותי אינטרנט יוליך אותכם לכל אורך התהליך.

לא! אנחנו לא מחייבים בדמי התחברות או דמי שימוש מינימאליים.

הכל שאלה של עד כמה חשובים הצרכים שלך. אם הצרכים שלך מקצועיים או קריטיים למשימה, משתלם להבטיח שהכל עובד טוב, בלי בעיות או כשלים.

הבסיס הטכנולוגי והלוגיסטי שלנו מונע על ידי אחת מהחברות הבינלאומיות המתקדמות והגדולות ביותר בעולם בנושא ועידות וירטואליות. הודות למומחיות והגודל שלהם אנו מסוגלים לתת שירות טוב יותר ותעריפים טובים יותר מהמתחרים שלנו. בנוסף המגוון הרחב של שרותינו נותנים מענה לכל הצרכים שלכם כך שאתם משלמים רק בעבור מה שנדרש לכם.

אי אפשר להשוות. השירותים המוענקים על ידינו באים יד ביד עם אבטחת האיכות ונשמח להציע לכם הדגמה חיה.

פשוט. התקשרו לאחד מנציגי ועידות האינטרנט שלנו, 24/7. לשידורי אינטרנט ואירועי אינטרנט יש מתאם אירוע ייעודי המצוות לכל אירוע.

שידורי אינטרנט ואירועי אינטרנט מאוחסנים למשך 90 יום. אם יש לכם צורך להיותם זמינים לתקופה ארוכה יותר, אנא צרו קשר עם אחד מנציגינו לעזרה.

אחת לחודש נשלחת חשבונית אלקטרונית בדואר אלקטרוני (גירסא מודפסת יכולה להישלח במידת הצורך). תשלום יכול להתבצע על ידי המחאה, העברה בנקאית או כרטיס אשראי בתוך 30 יום.

אנא צרו קשר לדון בצרכים שלכם כמו גם באפשרויות התמחור השונות.

כן

משתתפים נוספים יראו הודעה שהועידה מלאה ולא יוכלו להצטרף לשיחת הועידה באינטרנט.