פתרונות קונפרנסינג רבות מאפיינים - ברידג' טוק

הגברת יעילות

כיום, ברור לחלוטין כי שיחות ועידה קוליות הינן גל העתיד. הטכנולוגיה המודרנית הגבירה את הפרודוקטיביות, הורידה את העלויות הכוללות ושיפרה יעילות באופן כללי. ועידות וירטואליות מאפשרות לכם לראות, לשוחח, לחלוק מידע ולשתף פעולה מבלי שיהיה צורך לעזוב את הבית או המשרד, דבר שמאפשר לחברות לחבר בין כולם ולחסוך בזמן.

אך זמן אינו הדבר היחידי – כיום, חברות חוסכות כסף רב וגורפות תועלות רבות מהעלאת הפרודוקטיביות ושיתוף הפעולה המשופר.

 

בנוסף, חברות רבות מראות דאגה רבה יותר לסביבה כחלק מהמדיניות התאגידית שלהן.

ועוד....

ניצול טכנולוגיות אלו יכולות לעזור לשיפור סביבת העבודה. עבודה מהבית מעודדת הזדמנויות למידה והכשרות. שימוש בכלי ועידות ברשת הוא דרך מצוינת להעשרת עובדים.

הנטיה לעבוד מהבית עולה מסיבות שונות: החל מהורדת זמני נסיעות לצמצום הפרעות בעבודה, לסנכרון עם סביבות עבודה גלובליות ועד לרצון לעבוד בשעות גמישות יותר. תועלת נוספת עצומה: הרחקת חולי מהמשרד על ידי עבודה מהבית של השכיר.

עם כל כך הרבה חלופות בחוץ, איך תמצאו את התמהיל הנכון?

זוהי סיבה אחת מיני רבות להתקשר עם ברידג' טוק. המומחים שלנו יעזרו לכם להחליט לגבי הפתרון הנכון להיום תוך כדי התחשבות בצרכים העתידיים שלכם.

בסופו של דבר, המאזן בין עלות, שירות ופונקציונליות לסוגים שונים של שיחות יספקו לעסק את ה – ROI האופטימלי לגבי צרכי הועידות שלכם בכלל וברוב המקרים משתלם לבצע זאת על ידי גורם חיצוני. בדרך זו, לא רק שתהנו מהתועלות של פיתוחי הטכנולוגיות האחרונים, אלא גם תדלגו מעבר למעגל האכזרי של השקעות בתשתיות וציוד שבמהירות הופך מיושן.