פתרונות קונפרנסינג רבות מאפיינים - ברידג' טוק

פתיחת חשבון

פתיחת חשבון עם ברידג' טוק הינו תהליך פשוט. אם ברצונכם לפתוח חשבון שיחות ועידה קוליות, אנא השלימו מילוי טופס פתיחת החשבון והחזירו אותו למנהל תיקי לקוחות או ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טופס פתיחת חשבון אודיו (עברית)

טופס פתיחת חשבון אודיו (אנגלית)

המשך קריאה: פתיחת חשבון

הורדות

בחלק זה תוכלו למצוא הורדות של תעריפי ועידות האודיו שלנו, מדריך למשתמש ומספרי חיוג בינלאומיים. במקרה ואינכם בטוחים איזה מוצר הוא הנכון, אנא, אל תהססו ליצור עמנו קשר.

המשך קריאה: הורדות

תמיכה

לברידג' טוק צוותי תמיכה הממוקמים בארבע יבשות המספקים תמיכה בזמן אמת 24/7. אם הנכם לקוחות קיימים של ברידג' טוק וברצונכם לשוחח עם אחד מהנציגים מצוות התמיכה,אנו תמיד כאן לשירותכם

המשך קריאה: תמיכה

הגברת יעילות

כיום, ברור לחלוטין כי שיחות ועידה קוליות הינן גל העתיד. הטכנולוגיה המודרנית הגבירה את הפרודוקטיביות, הורידה את העלויות הכוללות ושיפרה יעילות באופן כללי. ועידות וירטואליות מאפשרות לכם לראות, לשוחח, לחלוק מידע ולשתף פעולה מבלי שיהיה צורך לעזוב את הבית או המשרד, דבר שמאפשר לחברות לחבר בין כולם ולחסוך בזמן.

המשך קריאה: הגברת יעילות

שאלות נפוצות

להלן רשימה של שאלות נפוצות למכלול השירותים אותם אנו מספקים. הרשימה מחולקת על פי קבוצת מוצרים: ועידות קוליות, ועידות וידאו וועידות אינטרנט. במידה ויש לכם שאלה לאחד ממומחי שיחות הועידה שלנו, אנא אל תהססו ליצור עמנו קשר.

המשך קריאה: שאלות נפוצות